PREMİUM DOMAİNLER

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları
4.484 Son Güncelleme: 11-05-2020 02:10
Kullanım Koşulları

Genel Bilgiler

Domainlerimize Teklifte Bulunmadan Önce Mutlaka Okumanızı Öneririz !...

Domainlerimizin tamamı kaliteli olup, teklif usulü ile satılmaktadır. Domainlerimiz için teklif vermeden önce, kendi projenizi, domainlerimizin projeniz için uygunluğunu, projenin gerekliliği ve önemi ile bu domain için ayırabileceğiniz bütçenizi detaylı bir şekilde inceleyiniz. İnceleme sırasında tüm detayları değerlendirmenizi ve tüm bu değerlendirmeler sonucunda ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda teklifte bulunmaya yada bulunmamaya karar vermenizi öneririz. Siz değerli ziyaretçilerimizin mağdur olmaması bizler için her şeyden daha önemlidir.

Unutmayalım ki domaini domain yapan ona en uygun olan ve yakışan bir projedir. Lütfen mağdur olmamanız için tüm bu belirtilen hususları göz önünde bulundurmak suretiyle teklif veriniz. Aksi halde hem siz hem de bizler mağdur olabiliriz.

Ayrıca teklif vermeden önce alan adı formlarında domainler, internet, teknoloji ve bilgisayar ile ilgili paylaşılan bilgilerden istifade edebilir, kendinizi geliştirerek ufkunuzu açabilirsiniz. Alan adı forumlarını takip etmenizi ve oradaki paylaşımlardan istifade etmeye çalışmanızı ısrarla öneririz. Alan adı formları sektöre yeni başlayanların faydalanmaları amacıyla kurulmuş ve onların beğenisine sunulmuştur. Şunu belirtelim ki bilgi her sektörde başarıyı getiren en büyük faktördür.

Tüm ziyaretçilerimize çalışmalarında başarılar dileriz. Saygı ile... (Alan Adı Sitesi Yönetimi)


Nasıl Domain Alabilirim ? Site Nasıl İşler?

AlanadiSitesi.Net 'e ait domainleri aşağıdaki yöntem ve aşamalarla satın alabilirsiniz.

1- Aşama : İlgilenilen domain için teklif verilir. (Prensip olarak XXX seviye altındaki teklifler değerlendirilmemektedir. Vermiş olduğumuz karşı teklifler sadece o görüşme için geçerli olup daha sonra fiyat değişikliğine gitme hakkımız saklı tutulmaktadır.)

2- Aşama : Teklifiniz değerlendirildikten sonra olumlu yada olumsuz olarak tarafınıza mail yada sms yolu ile bildirilir.

3- Aşama : Teklifinize olumlu cevap verilmiş ise vereceğimiz hesap numaramıza ücreti yatırmanız beklenir, yatırdığınıza dair bize sms, msn yada mail yolu ile bilgi verdiğinizde domain aktarım işlemi için daha hızlı hareket edebiliriz...


Ödeme Yolları

Ödeme aracı olarak, Ziraatbank ve Vakıfbank'a havale, posta çeki hesabına havale, garanti cepbank ödeme şekilleri kabul edilebilir.

NOT: Vermiş olduğumuz fiyatlara KDV dahil değildir. Ayrıca banka bilgileri alışveriş kesinleştiğinde verilir...


Öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için iletişim bilgilerimiz;

İletişim: https://www.alanadisitesi.net/iletisim

E-posta: xposta@live.com

WhatsApp & SMS: +90 532 554 xx xx


Domain Yatırımcısı / Broker

Alanadı Sitesi

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri