PREMİUM DOMAİNLER

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
4.543 Son Güncelleme: 14-08-2019 09:21
Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Alan adı alışverişi esnasında kişisel bilgileriniz istenebilir. Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

AlanadiSitesi.net tarafından bilgisayarınızla ilgili IP adresiniz, tarayıcı türü, Alan Adı Sitesi ve web sitesine erişim samanları ve referans siteler gibi donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç AlanadiSitesi.net sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak ve sitemizin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizden diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer sitelerin politika ve uygulamalarından kesinlikle sorumlu değiliz.

Alan Adı Sitesi, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.


Domain Yatırımcısı / Broker

Alanadı Sitesi

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri